Dziękujemy p. Ani Klepacz i dzieciom ze SP Karsko za organizację mini "Szlachetnej paczki" na terenie naszej gminy. Dzieci zbierały prodkkty żywnościowe i środki czystaości. Ich życzeniem było, by paczki te trafiły do osób starszych będących w potrzebie ze względu na wiek i choroby. Produkty te zostały przekazane do naszego Ośrodka. Wybraliśmy rodziny i dnia 23 grudnia 2016 r. rozwiozłyśmy paczki do miejsc zamieszkiwania tych osób. Przekazałyśmy paczki bezpośrednio tym osobom  lub osobom, które pomagają starszym i samotnym ( niektóre osoby wyjechały już do rodziny na święta). Radość obdarowanych osób była ogromna. Te osoby cieszyły się, że ktoś o nich pamięta i dzieli się z nimi zarówno rzeczami, jak i własnym czasem.

To piękna inicjatywa, która na terenie naszej gminy odbyła się po raz drugi. W ubiegłym roku obdarowane zostały dzieci wychowywane przez samotne matki .Mam nadzieję na kontynuację tej nowej tradycji w kolejnym roku.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Zdjęcie jpg 481.99 KB Piotr Uberman
Zdjęcie jpg 1.06 MB Piotr Uberman
Zdjęcie jpg 497.65 KB Piotr Uberman
Zdjęcie jpg 1.03 MB Piotr Uberman
Zdjęcie jpg 1.43 MB Piotr Uberman
Zdjęcie jpg 1.08 MB Piotr Uberman
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
wtorek, 28 styczeń 2020 07:39 Piotr Uberman